Депутати Житомирської міськради збираються звернутися до Кабміну, ВРУ та Міноборони через колапс із землями для АТОвців

Відповідно до частини  14  ст. 12 Закону України  “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”  учасникам бойових дій (статті 5, 6) встановлено пільги, зокрема щодо першочергового відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва. Проте на Житомирщині черга на отримання земельної ділянки тягнеться вже роками.

Сьогодні, 2 березня, з цією проблемо до членів комісії  містобудування, архітектури та землекористування Житомирської міськради звернулась голова центру юридичної допомоги для учасників АТО ООС Вікторія Ніколаєва.

Вона попросила допомогти вирішити проблему з виділенням земель для учасників АТО/ООС, адже ветерани дуже обурені через такі “обіцянки-цяцянки” держави щодо виділення землі й обіцяють реагувати жорсткіше, якщо місто й держава не відреагує на права бійців. 

Вона також зауважила, що зараз черга на отримання земельних участків на Житомирщині складає більше 3,5 тис ветеранів з I-ою групою інвалідності. До центру  входить 48 житомирян – учасників АТО-ООС, які також стоять в черзі на отримання землі. 

Проте депутати – члени комісії наголосили, що в Україні немає стільки вільних земель, щоб виділити їх ветеранам, попри те, що це передбачає законодавство. 

Натомість Вікторія Ніколаєва запропонувала компенсувати вартість земельної ділянки у грошовій формі, проте в бюджеті міста немає вільних надходжень. 

Тому члени комісії вирішили сформувати звернення до Міністерства оборони, Верховної Ради України та Кабміну щодо перегляду майна, яке належить Міністерству оборони, адже більшість цих земель на Житомирщині функціонально не використовуються. 

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати Житомирської міськради збираються звернутися до Кабміну, ВРУ та Міноборони через колапс із землями для АТОвців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*