Держаудитслужба заблокувала рахунки відділу освіти Чуднівської РДА за розтрату понад півмільйона гривень

Працівники відділу освіти Чуднівської районної державної адміністрації розтратили понад півмільйона гривень. Про це повідомили у прес-службі управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Провівши ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти (за період з 01.01.2015 по 31.05.2018), фахівці Держаудитслужби виявили фінансові порушення, що призвели до втрат 562 тис. 200 грн.

Аудитори з’ясували, що до місцевого бюджету не перерахували 269 тис. 700 грн, відшкодованих юридичними та фізичними особами зайвих витрат відділу освіти минулих років. Крім того, виявилося, що підрядникам оплачували вартість фактично не виконаних ремонтно-будівельних робіт – на 145,4 тис. грн. Ще понад 86 тис. грн сплатили через завищення підрядниками обсягів і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Працівникам установ освіти, що підпорядковуються відділу, виплатили зайвих 27 тис. 500 грн зарплати. Працівникам незаконно нараховували і виплачували доплати за шкідливі умови праці та виплачували надбавки.

У результаті ревізії виявили й інші фінансові порушення. Зокрема, виявилося, що вугілля купували за завищеною вартістю, а продукти харчування та дизельне паливо списували понаднормово. Також встановили факт нецільового використання бюджетних коштів.

За недотримання законодавства з фінансових питань на чотирьох посадових осіб склали протоколи про адміністративне правопорушення, а керівнику установи надіслали обов’язкові до виконання вимоги про усунення виявлених порушень.

«Ми направили пропозицію зупинити операції по рахунках, які мають відношення до порушень, в казначейство, де відкриті рахунки установи. Ця операція відповідно до бюджетного кодексу застосовується до одного місяця. Після цього терміну казначейство автоматично розблоковує рахунок. Усі фінансові операції, крім захищених статей, блокуються. Отримувати кошти вони зможуть, а от витрачати – ні. Крім звісно зарплатні та комунальних послуг, які вважаються захищеними статтями»,– пояснив заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби.

Про результати ревізії поінформували прокуратуру Житомирської області.


Дивіться ще: СБУ піймала капітана патрульної поліції на хабарі

Будьте першим, хто прокоментував "Держаудитслужба заблокувала рахунки відділу освіти Чуднівської РДА за розтрату понад півмільйона гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*