Державіаслужба поновила сертифікат житомирській авіакомпанії Yanair

Фахівці незалежної комісії Державіаслужби прийняли остаточне рішення щодо поновлення сертифікату авіакомпанії Yanair, яка зареєстрована в Житомирі

Відповідну інформацію оприлюднив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Водночас, сподіваємося, що дана авіакомпанія, як і інші, зрозуміли – ми жартувати і нехтувати безпекою пасажирів та регламентами не будемо», – йдеться у тексті допису.

Окрім цього Омелян відзначив, що Державіаслужба зробить усе можливе, аби вжити максимум заходів стосовно тих недобросовісних авіакомпаній, котрі виконують польоти не за графіком.

Очільник заявив, що представники авіакомпаній зобов`язані завчасно проінформувати пасажирів стосовно перенесення рейсів, бути на зв’язку 24 години на добу та компенсувати час затримки або скасування польоту.

До відома читачів, YanAir — українська авіакомпанія, була заснована в 2012 році і почала літати по маршруту Київ – Чернівці, потім відкрила польоти в ще кілька напрямків. Авіакомпанія YanAir зареєстрована в м.Житомирі здійснює вильоти з Київського аеропорту «Жуляни» і Одеси.

А ми нагадаємо, що у літаку Су-27УБ загинув полковник авіації з Озерного

Будьте першим, хто прокоментував "Державіаслужба поновила сертифікат житомирській авіакомпанії Yanair"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*