Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань передав у власність Житомирській громаді обладнання на суму 268 тисяч гривень | Times ZT

Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань передав у власність Житомирській громаді обладнання на суму 268 тисяч гривень

Сьогодні на сесії Житомирської міської ради депутати підтримали рішення щодо прийняття у комунальну власність матеріальних цінностей в рамках реалізації Проєкту з енергоефективності у Житомирі в якості пожертви.

Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках комунікаційної концепції передав у комунальну власність Житомирської міської територіальної громади обладнання на суму 268 тисяч гривень. Зокрема:

  • реєстратор СО2, тиску, температури та вологості (прилад, що дозволяє оцінити роботу вентиляції у будівлі) – 1 шт;
  • анемометр (прилад, з допомогою якого можна виміряти скільки разів за годину об’єм повітря в приміщенні змінюється. Прилад широко використовується в лікувальних закладах) – 2 шт;
  • шумомір (прилад для вимірювання рівня звуку) – 1 шт;
  • комплект реєстратора температури та вологості – 3 шт;
  • люксметр (прилад, що дозволяє виміряти рівень освітленості) – 2 шт;
  • комплект тепловізору з акумулятором 2400 мАг, USB інтерфейсом, маркерами емісії (3 шт.), блоком живлення та боксом для транспортування (допомагає оцінити якість теплової ізоляції труб опалення та гарячого водопостачання, стан утеплення стін та виявити деталі приладів, які нагріваються в процесі роботи) – 1 шт.

Дане обладнання вже було презентовано завідувачам господарством бюджетних закладів громад під час проведення онлайн семінару «Обстеження інженерних систем будівель та раціональне використання теплової енергії» і буде використовуватися для перевірки параметрів мікроклімату в приміщеннях громадських будівель та для оптимізації роботи інженерних систем.

Нагадаємо також, що Житомир отримає кошти на термомодернізацію освітніх закладів та закладів охорони здоров’я.

Будьте першим, хто прокоментував "Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань передав у власність Житомирській громаді обладнання на суму 268 тисяч гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*