Десятеро жителів Житомирщини отримають посвідчення добровольця

Десятьом жителям Житомирської області вручать посвідчення бійця-добровольця АТО. Про це повідомили у прес-службі обласної ради.

Видача посвідчень воїнів добровольців визнаних бійцями-добровольцями АТО відбудеться 12 жовтня о 16:00 у прес-центрі Житомирської обласної ради.

Посвідчення, яке отримають добровольці є офіційним документом, що засвідчує особу, яку визнано бійцем-добровольцем АТО у Житомирській області та є підставою для користування соціальними гарантіями, передбаченими регіональними програмами. Тож на території Житомирщини бійці-добровольці користуватимуться такими ж пільгами, які передбачені програмами обласної ради та облдержадміністрації  для учасників бойових дій.

Посвідчення «Бійця-добровольця антитерористичної операції» депутати облради затвердили під час 17-ї сесії майже одноголосно.

Виготовлення бланків посвідчення встановленого зразка фінансуватиметься з обласного бюджету за рахунок обласної комплексної Програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирської області на 2018-2022 роки».
Посвідчення видається безкоштовно та вручається особисто бійцю-добровольцю урочисто упродовж 10 робочих днів після позитивного прийняття рішення комісії з  визнання бійців – добровольців АТО.
Процедуру визнання бійцями-добровольцями АТО жителів області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань визначає затверджений Порядок. Згідно з Порядком, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, і яка брала безпосередню участь у бойових діях та надала відповідні документи, що підтверджують факт участі в АТО.
На сьогодні комісією визнано бійцями-добровольцями АТО 10 жителів Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "Десятеро жителів Житомирщини отримають посвідчення добровольця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*