Дітей Житомирщини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Дітей Житомирщини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

На Житомирщині триває прийом конкурсних робіт на ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

Конкурс, організований БФ «Об’єднання світових культур», Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення та Українською молодіжною правничою асамблеєю, проводиться за двома категоріями – малюнок та фотографія.

Авторами конкурсних робіт можуть були виключно учасники конкурсу. Прийом робіт триватиме до 24 серпня 2023 року включно.

Категорія «Малюнок»

У категорії «Малюнок» індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається у одній з чотирьох вікових номінацій. У категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною. Конкурсні роботи повинні бути автентичними, тобто такими, що раніше не брали участі в інших конкурсах та не порушують авторські права інших осіб.

У категорії «Малюнок» один учасник Конкурсу має право подати не більше трьох конкурсних робіт на одну чи три різні тематики. Малюнок має бути виконаний в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3.

Пропонуються наступні тематики для малюнку:

  • «Нащадки славних козаків» – на малюнку зображуються українські захисники, їхні героїчні вчинки та подвиги;
  • «Герої без зброї» – на малюнку зображуються рятувальники, лікарі, енергетики, комунальники, волонтери, вчителі тощо, які своєю діяльністю під час повномасштабного вторгнення наближають перемогу України;
  • «Історична постать України» – на малюнку зображуються особистості (військові, політичні, культурні, громадські діячі тощо), які зробили в минулому чи роблять наразі значний внесок у формування української державності, здобуття та захист незалежності, суверенітету та виборюють перемогу України;
  • «З піснею до Перемоги» – на малюнку зображується сюжет пісні українського виконавця/-ів, яка стала популярною під час повномасштабного вторгнення рф в Україну, підтримує моральний та бойовий дух українців, описує події сьогодення тощо;
  • «Рідний край» – на малюнку зображуються місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій наразі мешкає учасник Конкурсу, чи мешкав до початку війни та був вимушений виїхати;
  • «Українські традиції» – на малюнку зображуються українські культурні традиції, побут, страви, ремесла тощо;
  • Інша тематика конкурсної роботи в рамках загальної теми конкурсу «Що для мене Україна?».

Категорія «Фотографія»

Категорія «Фотографія» не містить окремих номінацій та вікового розподілу. На Конкурс подаються не більше 5 фотографій (конкурсних робіт), які відображають одну або дві волонтерські ініціативи, в яких брала участь одна дитина чи група дітей (клас, гурток, колектив тощо) та була направлена на допомогу українським військовим, переселенцям, постраждалим внаслідок війни, тваринам тощо. Разом із фото надається описання (до 5 речень) зображеної волонтерської ініціативи. Зокрема, в чому полягала волонтерська ініціатива, ким, де, коли і для кого вона проводилася, кому і як в її результаті допомогли.

За власним бажанням конкурсант може подати відео тривалістю до 1 хвилини з власною розповіддю на тему Конкурсу. При цьому таке відео НЕ є конкурсною роботою та НЕ буде оцінюватися Журі Конкурсу. Його використають для монтажу загального відео «Україна: шлях до перемоги», яке буде розміщено на YouTube-каналах організаторів.

Конкурсні роботи подаються виключно в електронному форматі (відскановані чи якісно сфотографовані у форматі «jpg», «jpeg», «png»). До конкурсної роботи обов’язково додається опис зображеного.

Конкурсна робота разом із заявкою подається до Організаційного комітету шляхом. Для цього необхідно її завантажити та заповнити спеціально створену Google-форму, з врахуванням всіх зазначених в ній вказівок.

Детальнішу інформацію щодо організації та проведення Конкурсу можна отримати, написавши на e-mail: konkurs@uwcfoundation.com.

Нагадаємо також, що молодь Житомирщини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт.

Будьте першим, хто прокоментував "Дітей Житомирщини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*