Діти, які не мають щеплення за віком, можуть бути відсторонені від занять у школі

У школі можуть відсторонити від уроків, якщо дитина не зробила щеплення за віком. Про це повідомив 23 березня Верховний суд: 

«Відсторонення від занять у школі не щепленої за віком дитини законне та забезпечує безпеку для всіх учнів — КЦС ВС. Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду залишив без змін судові рішення районного та апеляційного судів, якими відмовлено в задоволенні позову про визнання недійсним та скасування наказу директора ліцею про відсторонення від занять учениці, не щепленої за віком».

У Верховному суді кажуть, що діти, яким заборонили відвідувати заняття в школі через відсутність щеплення, матимуть інші способи навчання у навчальному закладі:

«Держава, установивши заборону відвідувати навчальний заклад дитиною, яка не має профілактичних щеплень, реалізує свій обов’язок щодо забезпечення безпеки життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, у тому числі й самої нещепленої дитини. Водночас право дитини на здобуття освіти не порушене, оскільки для дітей, які не можуть відвідувати заклад освіти за відсутності щеплень, установлені альтернативні способи отримання освіти та продовження навчання, зокрема в навчальному закладі».

Будьте першим, хто прокоментував "Діти, які не мають щеплення за віком, можуть бути відсторонені від занять у школі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*