До 7 років ув`язнення “світить” посадовцю, який за хабар незаконно видавав посвідчення трактористів

Днями правоохоронці завершили досудове розслідування схеми зловживань при підготовці трактористів категорії А1 в одному з технічних ліцеїв області. Заступнику директора навчального закладу відповідного напрямку висунуто обвинувачення в одержанні неправомірної вигоди.

Встановлено, що 58-річний посадовець організував у технічному ліцеї для окремих кандидатів формальну підготовку та здачу іспитів на право керування тракторами, у тому числі спецтехнікою. Слухачі подавали документи, сплачували обов’язкові платежі та через кілька місяців з’являлись на кваліфікаційний іспит, не відвідуючи заняття.

За такі «послуги» споживачі сплачували по кілька тисяч гривень. У листопаді поліцейські затримали заступника директора відразу після отримання ним 6000 гривень за кількох кандидатів. Загалом встановлено одержання неправомірної вигоди на загальну суму 14 800 гривень за видачу семи свідоцтв про проходження навчання та отримання посвідчень тракториста-машиніста.

Днями посадовцю висунуто обвинувачення в одержанні неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Тепер підприємливому хабарнику загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Нагадаємо також, що днями на Бердичівщині правоохоронці виявили двох трактористів з підробленими водійськими посвідченнями.

Будьте першим, хто прокоментував "До 7 років ув`язнення “світить” посадовцю, який за хабар незаконно видавав посвідчення трактористів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*