До уваги пенсіонерів! Як не стати жертвою фіктивного соцпрацівника

У зв’язку з серією пограбувань пенсіонерів, що прокотилися Житомирщиною, коли злодії називалися “соціальними працівниками”, департамент соціальної політики Житомирської міської ради закликає громадян не пускати незнайомців до своїх осель. У департаменті наголошують, що реальні соціальні працівники здійснюють візити до людей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  винятково за результатами розгляду їх звернень, попередньо, узгодивши це телефоном. Окрім того, кожен соцпрацівник має при собі відповідний документ.

Фахівці Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування Житомирської міської ради нагадують, що обслуговують своїх самотніх підопічних за спеціальним узгодженим графіком відвідувань.

Правоохоронці та соціальні працівники закликають літніх людей, особливо одиноких, не впускати до помешкань сторонніх людей, не віддавати кошти під будь – яким приводом, а у випадку сумнівів просити пред’явити документ, що посвідчує посадову особу.

Нагадаємо, що наразі на Житомирщині розшукують жінку, яка днями під виглядом “соціальної працівниці” втерлася в довір’я і обікрала літню бабусю у Черняхові.

Будьте першим, хто прокоментував "До уваги пенсіонерів! Як не стати жертвою фіктивного соцпрацівника"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*