Сьогодні, 17 квітня, близько 15.00, на автодорозі Виступовичі —Житомир — Могилів-Подільський, поблизу смт Гуйва Житомирської області сталася дорожньо-транспортна пригода.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-17_16-03-12.jpg)
Наразі, за повідомленням патрульної поліції області, рух транспорту ускладнений в обох напрямках. Патрульні організували роз’їзд транспорту на місці автопригоди, крайніми смугами руху.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-17_16-03-12-2.jpg)
Відтак водіїв закликають планувати маршрут своєї поїздки з урахуванням цієї інформації.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-17_16-03-12-3.jpg)
Нагадаємо також, що в результаті ДТП у Житомирському районі постраждало 4 мешканців області.
Будьте першим, хто прокоментував "До уваги водіїв! Через автотрощу під Житомиром ускладнено рух транспорту"