До Європейського тижня сталої енергії у Житомирі пройде ряд заходів: подробиці

До Європейського тижня сталої енергії у Житомирі пройде ряд заходів: подробиці

З 10 по 14 червня 2024 року до Європейського тижня сталої енергії у Житомирі відбудеться низка заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та впровадження енергоефективних технологій і відновлюваних джерел енергії.

Заходи відбудуться в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії, до Європейського тижня сталої енергії (ЄТСЕ).

Протягом тижня заплановано численні публікації на важливі теми. Також відбудеться робота команд Екоспринту, які займаються пошуком рішень у сфері сталої енергетики. Молодь зможе запропонувати свої ідеї та рішення, що може стати основою для майбутніх інноваційних проектів у громаді.

Однією з ключових подій стане відкрита презентація на тему стану довкілля Житомирської міської територіальної громади. Під час цієї презентації обговорюватимуться актуальні проблеми та виклики, з якими стикається громада, а також шляхи їх вирішення. Це дозволить залучити громадськість до процесу прийняття рішень та стимулюватиме активну участь у вирішенні екологічних питань.

Для освітніх закладів заплановано серію уроків сталого енергетичного та кліматичного розвитку. Наприклад, для учнів молодших класів будуть організовані аудіо-заняття, де вони навчаться основам енергоефективності через інтерактивні форми навчання, а також заняття зі створення флаєрів про енергоощадність.

Для мешканців ОСББ буде організовано екскурсії до будинків, де вже реалізовані проекти за Програмою ДУ Фонду енергоефективності «ЕНЕРГОДІМ». Це дозволить наочно побачити результати впровадження енергоефективних заходів та дізнатися більше про їхні переваги.

Також протягом тижня відбудеться серія воркшопів та навчань для дорослих.

Завершаться заходи представленням результатів Екоспринту, нагородженням учасників та фасилітаційною зустріччю щодо розробки нового муніципального енергетичного плану громади.

Нагадаємо також, що радник житомирського міського голови Олександр Черняхович був у відрядженні в Маямі.

Будьте першим, хто прокоментував "До Європейського тижня сталої енергії у Житомирі пройде ряд заходів: подробиці"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*