До Житомира переїхало 4 підприємства з міст, які особливо постраждали від війни

Сьогодні, 16 листопада, у Житомирі в межах комунікаційної компанії #РазомВистоїмо #РазомМиЄвропа відбувся брифінг, який стосувався європейської допомоги малому та середньому бізнесу під час повномасштабної війни. 

За словами міського голови Сергія Сухомлина, окрім місцевого бізнесу, значна підтримка надається підприємствам, які переїхали до Житомира через війну, а також ВПО: 

«Сьогодні ЄС окрім фінансової допомоги надає ще дещо важливе – навчання команд, передачу компетенцій, технології, це те, що дійсно може зробити Україну сучасною і європейською країною. У Житомирі дуже багато проєктів, які фінансуються установами та фондами ЄС. Ми починали з маленьких проєктів, а вже сьогодні реалізуємо великі. Також подяка, що відібрали Житомир в проєкт для будівництва житла для ВПО. Для нас це дуже важливо, бо найцінніше, що буде після нашої перемоги – це люди, і можливість залишити їх в Житомирі – те, за що ми маємо змагатися. До нас переїхав і малий, і середній бізнес. Всього це 4 підприємства. Ми відправляли свої фури, щоб перевезти їх з Харкова і інших міст. Тому, нам потрібно створювати умови, щоб залучати бізнес у Житомир». 

Координатор сектору економічної співпраці та співробітництва з міжнародними фінансовими установами Представництва Європейського Союзу в Україні Станіслав Тошков додав, що світ захоплюється стійкістю українських підприємців, які попри війну продовжують працювати:

«Колосальні втрати, які Україна понесла в результаті повномасштабного вторгнення росії, дійсно серйозно відобразилися на бізнесі. Це стосується і енергетичного забезпечення, і матеріально-технічного забезпечення бізнесу і ланцюгів постачання. Але чим захоплюється весь світ – це стійкістю підприємців в Україні. Малий та середній бізнес є рушійною силою трансформації. Це перш за все і робочі місця для людей, і стимул для подальшого розвитку та процвітання економіки. Наразі під егідою ЄС, зокрема, від Німецького товариства міжнародного розвитку, було надано грантів на 7 млн. євро. Це стосується малого та середнього бізнесу, а також підприємств, які переїхали з міст особливо постраждалих від війни». 

Нагадаємо, вже у грудні на Житомирщині планують відкрити гуртожиток для ВПО на 47 смарт-квартир.

Будьте першим, хто прокоментував "До Житомира переїхало 4 підприємства з міст, які особливо постраждали від війни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*