IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Доля молодших вихованців житомирської гімназії № 23 майже вирішена — дітей переводять на навчання в колишній університет

Обвал стелі в старому корпусі Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Очерета — одна з головних та скандальних тем в Житомирі вже близько року. Проте цього разу міськрада з батьками все ж дійшли певного консенсусу. Вісім класів молодшої ланки навчатиметься в приміщенні школи № 33, яке колись орендував університет «Україна». Зараз там проводяться підготовчі роботи. 

«Ті батьки, які усвідомлюють, що кожному класу надається окремий кабінет і забезпечуються групи продовженого дня, з розумінням перейшли в „Україну“. Ми не можемо сьогодні віддати початковій школі із групою продовженого дня повністю всі класи. Ми й так їм віддаємо 50%. На двадцяти наявних в головному корпусі якось повинно розміститися 38 класів», — сказала начальниця відділу з питань життєдіяльності закладів освіти Світлана Ковтуненко. 

Вона також зазначила, що 6-11 класи навчатимуться в головному корпусі за змішаною формою: тиждень дистанційно, інший — в школі. 

1-5 класи теж вчитимуться в звичному місці, проте без групи продовженого дня.

З батьками учнів гімназії міськрада вже зустрічалася чотири рази, проте деякі все ж проти переїзду. Завтра планується ще одна виїзна гуманітарна комісія.

«Сьогодні Сергій Іванович сказав, що вже до 1 листопада буде завершено перший поверх старого корпусу гімназії № 23, де можна забезпечити 5-7 аудиторій», — анонсувала Світлана Ковтуненко.

Загалом до приміщення, яке раніше орендував університет «Україна» перейдуть 8 класів (3-4 класи), які до цього навчались в гімназії у другу зміну. 

Приміщення закладу поки не придатні для навчання школярів, але підготовка триває.

У міськраді також розповіли, що в гімназії зараз навчається 1720 дітей і лише 50% з них — за пропискою. Максимальна потужність навчального закладу розрахована всього на 750 учнів. У цей час в міських школах № 1, № 14 та № 22 зафіксовані недобори.


Будьте першим, хто прокоментував "Доля молодших вихованців житомирської гімназії № 23 майже вирішена — дітей переводять на навчання в колишній університет"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*