INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

«Дорогі цигарки — це як дорога жінка!» Житомиряни розповіли, чи готові до підняття цін на цигарки

7o5q1ei2h9o1lmj1tup2g5kv8t - «Дорогі цигарки — це як дорога жінка!» Житомиряни розповіли, чи готові до підняття цін на цигарки

«Слуги народу» готують законопроект, який пропонує підняти ставки акцизу на тютюнові вироби в 2,5 — 3 рази. Це означає, що з 1 січня наступного року пачка цигарок може коштувати 80-100 грн.

Журналісти Times.Zt вирішили запитати в житомирян, як вони до цього ставляться. Думки розділилися. Одні вважають це нормальним, інші — цілковитою дурнею.

«До підняття цін на цигарки відношусь позитивно. В цивілізованому світі цигарки коштують дорого. Думаю, що цигарки будуть якіснішими, якщо вже труїтися, то чимось корисним», — Олена (не палить)

DSC 0009 4 1024x683 - «Дорогі цигарки — це як дорога жінка!» Житомиряни розповіли, чи готові до підняття цін на цигарки

«З моєї родини ніхто не палить. Однозначно, ціни на цигарки потрібно піднімати, може будуть менше курити, бо це — зло», — Валентина.

«Мені все одно, я без проблем можу купити собі тютюн і люльку, і курити далі, це найдешевший варіант», — Богдан (палить)

DSC 0027 7 1024x683 - «Дорогі цигарки — це як дорога жінка!» Житомиряни розповіли, чи готові до підняття цін на цигарки

«Я палю і мені однієї пачки буде достатньо на 3 дні. До здорожчання відношусь нормально, мені не має різниці, бо по гаманцю не «б’є», — Дмитро.

«Звичайно, це погано, я вже вдень витрачаю по 100 грн на цигарки, коли подорожчають ще більше, доведеться більше заробляти», — Олег.

«Хай піднімають, від дорогої цигарки — ловлю більший кайф, краще не за 300 грн, а за 1000 грн. Дорогі цигарки — це як дорога жінка, більш приваблюють», — Віталій.

DSC 0042 6 1024x683 - «Дорогі цигарки — це як дорога жінка!» Житомиряни розповіли, чи готові до підняття цін на цигарки

«Ми не куримо, наша родина за здоровий спосіб життя. Я сам допомагаю кинути тим, хто палить. До того ж, це нічого не змінить. Якби ще в цигарках був табак хороший, а там якісь хімічні сполуки», — Ігор.

За словами директора із зовнішніх зв’язків ПАТ «Філіп Морріс Україна» Наталії Бондаренко, даний законопроект може призвести до зростання рівня контрабанди.

«Зміни, передбачені законопроектом № 1210, несуть високі ризики як для тютюнової галузі, так і для держави. Збільшення цінового розриву з країнами-сусідами і низька купівельна спроможність громадян може призвести до різкого зростання рівня контрабанди», — зазначила вона.

401252 1 1024x683 - «Дорогі цигарки — це як дорога жінка!» Житомиряни розповіли, чи готові до підняття цін на цигарки
DSC 0036 5 1024x683 - «Дорогі цигарки — це як дорога жінка!» Житомиряни розповіли, чи готові до підняття цін на цигарки

Передає “Інтерфакс-Україна”.Будьте першим, хто прокоментував "«Дорогі цигарки — це як дорога жінка!» Житомиряни розповіли, чи готові до підняття цін на цигарки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*