«Дороги, медицина, вода»: Оліївська ОТГ вимагає гідних умов життя

Оліївська ОТГ — громада в Україні на території Житомирського та Черняхівського районів Житомирської області з адміністративним центром — село Оліївка, площею громади — 131,3 км² та населенням — приблизно 5296 мешканців (станом на 20218 рік). 

Вона утворилася 14 липня 2017 року, та об’єднала в собі села Довжик, Кам’янка, Некраші, Новоселиця, Оліївка, Піщанка, Світин, Сонячне, Троковичі. 

Проїжджаючи  цими селами,  не можна не звернути увагу на красиву природу, гарні церкви та будинки, велике господарство та усміхнених людей. Але за посмішками ховається смуток та розпач, адже попри їх величезну працю, села занепадають. Молодь тікає в міста, щоб здобути гарну освіту та знайти роботу, яка буде нормально оплачуватися, щоб хоч якось допомагати своїй сім’ї. Пенсіонери змушені  утримувати худобу та важко працювати на  городах, щоб було чим харчуватися та що продавати, аби заробити копійчину на ліки. 

Тут люди не прагнуть розкоші, вони хочуть жити, а не виживати. 

«У нас величезні проблеми з дорогами та водою, її просто немає, мусимо економити, брати з річок, на деяких вулицях взагалі її немає. Медпункт? Є приміщення, яке пустує, а лікуватися мусимо в містах», — зізнається Микола Шеремет з Щербин. 

«Води у колодязях немає, газ не провели, хоча б один магазин на село та автобус. В кого є машини, то їм немає проблеми дістатися до міста, а літнім людям як бути…» ,- каже жителька с. Новоселиці Тетяна Антошко.


Будьте першим, хто прокоментував "«Дороги, медицина, вода»: Оліївська ОТГ вимагає гідних умов життя"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*