Дороги Житомира не можуть бути без «каші» з багнюки. Заступник міського голови пояснив чому

Вперше за довгий час у Житомирі випало багато снігу, який вкрив тротуари та дорогу, цим самим ускладнив пересування не лише людей, а й транспорту. Заступник міського голови Олександр Шевчук каже, що готувалися до значних опадів, тому прибирати дорогу комунальники почали ще вночі:

«На сьогоднішній день у нас з третьої години ночі працює снігоприбиральна техніка, а саме посипальна, оскільки не випало стільки снігу, щоб розчищати їх валами. За ніч, до ранкової зміни техніки, висипано 300 тонн протиожеледних матеріалів. Наразі, з КП „Управління автомобільних шляхів“ працює приблизно 18 одиниць техніки, і 10 одиниць працювало в ніч по тротуарах. Взагалі задіяно 13 керуючих компаній на прибирання тротуарів міста і 5 комунальних підприємств. Всього на прибирання тротуарів задіяно 27 одиниць техніки та 100 людей, загалом по місту працюють 420 працівників. Коли випадає сніг, техніка посипає протиожеледною сумішшю, це частково чиста сіль, частково суміш піска. Наразі, снігу не достатньо, щоб його згрібати».

«Одночасно все прибирати не можна, у нас перезмінка проходила рівно 10 хвилин. Всі вулиці прибираються, графіки, чергові, відповідальні вже є, наявні дві точки погрузки протиожеледних матеріалів, тому я думаю, що за декілька годин доїдуть практично на всі вулиці. Спочатку йдуть основні магістральні вулиці, де ходить громадський транспорт, він на шосту годину виїхав у повному складі, ніде не було заторів, а потім переходять на другорядні вулиці».

Олександр Шевчук також пояснив, що каша, яка утворюється зі снігу та піску — це обов’язковий захід:

«Вночі дуже мало транспорту ходить. З шостої години місто було все присипане, але результату цього не видно, тому що транспорт його не перемішує, не розбиває. Зараз ця каша, яку ми бачимо, це як обов’язковий захід. Оскільки протиожеледний матеріал зараз знаходиться на дорозі, машини його розсовують, вони потихеньку розтопляться, і вже потім по мірі того, як ця каша буде утворюватися, комунальне підприємство буде реагувати, і з відвалами підбивати це під борт. На теперішній час на проспекті Незалежності, Миру та інших вулицях, які стоять у графіку, вже збивають цю всю кашу під борт, і ззаду машина посипає. По інших вулицях працюють працівники, чергові, які дивлять за станом вулиці, де більше і менше транспорту. І так поступово, до кінця дня все буде зроблено».

Будьте першим, хто прокоментував "Дороги Житомира не можуть бути без «каші» з багнюки. Заступник міського голови пояснив чому"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*