Доступна “Феофанія”: Зеленський дозволив українцям отримувати медичні послуги в елітній лікарні

1633769 625x437 - Доступна "Феофанія": Зеленський дозволив українцям отримувати медичні послуги в елітній лікарні

Указ, згідно якого скасовується закритість медичної установи, президент України підписав напередодні, 14 січня.

У рамках розпорядження Зеленського представники Кабінету Міністрів та Держуправління справами зобов`язані впродовж трьох місяців організувати повну доступність елітної клінічної лікарні “Феофанія” для жителів України.

Відзначимо, що указ вступив в силу з 15 січня.

“Кабінету міністрів України та Державному управлінню справами y тримісячний термін вжити заходів, необхідних для забезпечення доступності для громадян сучасних методів діагностики і лікування, високоспеціалізованої медичної допомоги, що надається клінічною лікарнею” Феофанія “Державного управління справами”, – йдеться в офіційному документі.

А ми нагадаємо, що “Феофанія” впродовж десятиліть лікувала виключно нардепів та державних чиновників і жодна з обіцянок попередніх президентів щодо відкриття доступу до елітної установи простим українцям, не була виконана.

Працівники медзакладу нововведення підтримують, але наголошують, що процес фінансування має бути встановленим окремо для кожного пацієнта.


Будьте першим, хто прокоментував "Доступна “Феофанія”: Зеленський дозволив українцям отримувати медичні послуги в елітній лікарні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*