Досвід проти молодості: ФК «Полісся» обіграв юнаків ФК «Шахтар» (ФОТО)

Вчора, 1 лютого, на стадіоні «Спартак Арена» ФК «Полісся» переміг молоду команду «Шахтаря» з рахунком 3:2.

На стадіоні «Спартак Арена» проходив товариський поєдинок між досвідченою ФК «Полісся» та юнаками ФК «Шахтар», в рамках перших навчально-тренувальних зборів.

Перший тайм молодь впевнено лідирувала. Вже на 23 хвилині «Шахтар» закотив м’яч у ворота «жовто-зелених». З таким результатом перший тайм і завершився.

У другому таймі «Полісся» все ж вирішило показати «хто вдома господар», і на 16 хвилині Денис Галенков забив перший м’яч у ворота суперників. Цю гарну традицію перебрав і Євгеній Немтінов, який через 4 хвилини після першого голу, закотив другий.

ФК «Шахтар» спробував відігратися, і на 26 хвилині другого тайму забив ще один м’яч у ворота «жовто-зелених». Рахунок став 2:2.

Проте «Полісся» не збиралося поступатися молоді перемогою, і вирішальний переможний гол забив Євгеній Немтінов на 44 хвилині другого тайму.

Наступну гру ФК «Полісся» зіграє вже 2 лютого, на виїзді в Петропавлівська-Борщагівка з командою «Чайка»