«Досить палити траву»: пожежа в Овруцькому районі знищила десятки будинків та тисячі гектарів лісу(ФОТО-ВІДЕО)

Рятувальники Житомирщини продовжують гасити пожежі на територіях Овруцького раойну. До гасіння залучено 655 чол. та 108 од. техніки. Про це сьогодні, 18 квітня, повідомили на сайті Управління ДСНС у Житомирській області.

«Станом на 7 год. 18 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісгоспів щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу та пеньків, відкритих осередків горіння не спостерігається. До гасіння залучено 655 чол. та 108 од. техніки, з них від ДСНС 125 чол. о/с та 31 од. техніки, у тому числі три літаки АН-32П, якими здійснено 6 скидів (48 тон води)».

Зокрема:

— на території Виступовицького лісництва поблизу с. Рудня та с. Виступовичі площа пожежі становить близько 2 тис. га. Працівниками лісового господарства створюються мінералізовані смуги.

— на території Бережестського лісництва поблизу с. Бережесть площа пожежі становить близько 700 га. Працівниками лісового господарства створюються мінералізовані смуги.

Також для надання допомоги направлено важку інженерну техніку (БАТ) Збройних сил України для створення захисних розмежувальних смуг. З повітря проводиться розвідка осередків пожежі.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що через пожежу було знищено десятки людських домівок та охоплено вогнем близько 4 тисяч гектарів лісу:

«За отриманою інформацією, на території 6 лісництв у Овруцького району тривають масштабні лісові пожежі, які почалися ще 16 квітня. Внаслідок розповсюдження вогню серед лісових масивів знищено та пошкоджено 43 нежитлових і 38 житлових будинків, найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани. Кількість евакуйованих жителів постійно уточнюється, за попередньою оцінкою — це близько 50 осіб. Усіх переселено до сусідніх сіл, зокрема до села Гладковичі. Потерпілі забезпечені харчуванням та місцем для ночівлі, проте сильний вітер сприяє захопленню нових площ вогнем».

Сьогодні, 18 квітня, в Овручі проходить нарада, під час якої розглядають усі можливі варіанти локалізації полум’я навколо постраждалих сіл в Овруцькому районі. Також планується здійснити обліт місцевості.

Posted by Віталій Бунечко on Friday, 17 April 2020

Будьте першим, хто прокоментував "«Досить палити траву»: пожежа в Овруцькому районі знищила десятки будинків та тисячі гектарів лісу(ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*