Двійник замість путіна: хто виступатиме на економічному форумі в пітері | Times ZT

Двійник замість путіна: хто виступатиме на економічному форумі в пітері

Учора, 15 червня, ЗМІ посилаючись на інформацію, отриману від розвідки, повідомили про те, що путін в комі після невдалого хірургічного втручання по видаленню ракової пухлини.

А вже сьогодні, 16 червня, з’явилася інформація, що на запланованому на завтра виступі на економічному форумі в пітері, буде не сам путін, а його двійник. 

Пітерський міжнародний економічний форум – подія, яка могла стати днем ​​головного тріумфу путіна, у разі успіху війни в Україні. Але спочатку на форумі не виявилося жодного визначного економічного лідера, з гостями настільки туго, що довелося офіційно пускати представників Талібану і давати офіційну акредитацію маріонеткам з «лднр», передає «УІЦ».

А тепер, виходить так, що й сам путін буде віртуально, замість справжнього виступить двійник, адже президент рф перебуває у реанімації, де його життєдіяльність підтримують за допомогою систем штучного життєзабезпечення. У путіна нібито проявилися всі ознаки пригнічення рефлексів стовбура головного мозку, його організм не реагує на біль.

Сподіваємося, інформація про тяжкий стан путіна – правда, і скоро він займе своє місце на концерті кобзона. 

Нагадаємо, фекалії путіна пильно охороняють, бо вони державна таємниця.

Будьте першим, хто прокоментував "Двійник замість путіна: хто виступатиме на економічному форумі в пітері"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*