Директора житомирського ліцею № 25 оберуть в середині січня | Times ZT

Директора житомирського ліцею № 25 оберуть в середині січня

Сьогодні мав відбутися ІІ тур конкурсу на очільника житомирського ліцею № 25. Однак через відсутність кворуму його перенесли на 12 січня. На засідання, де переможець попереднього туру мав презентувати перспективний план розвитку закладу, з’явилися лише троє членів комісії.

Напередодні у результаті письмового тестування та вирішення ситуаційних завдань кандидат Іван Денесюк набрав у підсумку 9,3 бали, а кандидатка Чередніченко Лідія – 7,2 бали. При цьому остання з вирішенням ситуаційних завдань, на думку комісії, не впоралася і отримала за завдання 0 балів.

Відповідно до пп. 13.4.1.1, пп. 13.4.2.1 Положення про конкурс переможцем не може бути обрано кандидата, який набрав менше 7 балів за тестування та/або менше 5 балів за вирішення ситуаційних завдань. Однак, пані Лідія подала результати оцінювання своїх відповідей на апеляцію.

Відтак боротьба за крісло директора ліцею продовжується. Наразі  Положення про конкурс не забороняє пані Чередніченко також презентувати 12 січня свій перспективний план розвитку.

Однак проти обрання останньої кандидатки виступають батьки учнів ліцею.

Відомо, що кандидатка Чередніченко Лідія є вчителем біології та діючою депутаткою Житомирської міської ради від партії “Слуга народу”. В свою чергу кандидат Денисюк Іван також за освітою є вчителем біології і наразі обіймає посади керівника гуртків та методиста в обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Нагадаємо, що завтра житомирські школярі йдуть на зимові канікули.

Будьте першим, хто прокоментував "Директора житомирського ліцею № 25 оберуть в середині січня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*