Директора "Житомирводоканалу" відсторонили від роботи, інших посадовців перевірять на причетність до корупції | Times ZT

Директора “Житомирводоканалу” відсторонили від роботи, інших посадовців перевірять на причетність до корупції

Міський голова Сергій Сухомлин прийняв рішення щодо відсторонення керівника місцевого водоканалу від виконання його прямих обов’язків, аби перевірити посадову особу та інших працівників підприємства до коріпційних правопорушень.

Вказану інформацію мер оприлюднив у вівторок, 29 червня на своїй офсторінці у  Facebook.

«Моїм розпорядженням створено комісію, яка встановить можливу причетність посадовців Комунальне підприємство «Житомирводоканал» до факту кримінального правопорушення. На цей час директора комунального підприємства відсторонено від виконання посадових обов’язків. Буде проаналізовано проведення тендерних закупівель упродовж останніх двох років», – йдеться в тексті повідомлення.

Також мером було підписано розпорядження стосовно перевірки усіх закупівель, які комунальне підприємство планувало провести найближчим часом.

Ситуацію пообіцяли з`ясувати у найближчі кілька тижнів.

Нагадаємо, що у Житомирі затримали посадовця комунального підприємства за хабар у 350 тисяч

Будьте першим, хто прокоментував "Директора “Житомирводоканалу” відсторонили від роботи, інших посадовців перевірять на причетність до корупції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*