Директором департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради стала колишня помічниця міського голови

Міський голова Сергій Сухомлин призначив свою помічницю Вікторію Сичову директором департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради. Відповідне розпорядження міський голова оприлюднив 6 квітня:

«Перевести з 08 квітня 2021 року Сичову Вікторію Миколаївну з посади помічника Житомирського міського голови на посаду директора департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, як таку, що перебувала в кадровому резерві на цю посаду, з посадовим окладом згідно із штатним розписом та присвоїти їй дев’ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування».

У щорічній декларації за 2020 рік Вікторія Сичова зазначила власну квартиру в Озерному, площею 66,03 м2, дві чоловікові у Житомирі площею 68,50 м2 і 47, 84 м2, та ще вона є співвласницею квартири у Житомирі площею 67,2 м2. 

Крім того колишня помічниця міського голови Вікторія Сичова задекларувала власне авто Ford Fiesta 2011 року випуску вартістю 50 000 грн та авто чоловіка VOLKSWAGEN Sharan 2012 року, вартість якого не вказала. 

У 2020 році, працюючи у виконавчому комітеті Житомирської міськради, Вікторія Сичова отримала 233 143 грн заробітної плати, а чоловік Денис Сичов, займаючись підприємницькою діяльністю, заробив 624 205 грн.

Нагадаємо, що Житомирський міський голова призначив собі нову радницю.

Будьте першим, хто прокоментував "Директором департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради стала колишня помічниця міського голови"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*