Дискусії, творча майстерня, тренінги та кіномарафон: у Житомирі анонсували заходи до Дня молоді

12 серпня вся Україна відзначає День молоді. У Житомирі в цей день відбудеться захід «Молодь єднає», в рамках якого проведуть різноманітні дискусії, навчальні заходи, творчі майстеркласи, тренінги та інші корисні активності. Основна локація – Новий Бульвар. 

Про деталі заходу розповіли під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради сьогодні, 7 серпня.

«Ми проведемо захід “Молодь єднає”. 12 серпня з 11:00-22:00 на території Нового Бульвару. Вся територія буде поділена на кілька локацій: буде головна сцена, де ми презентуємо результати дослідження “Молодь Житомира: європейський вибір”, вручимо стипендії міського голови, проведемо дискусійні панелі. Крім того, на Бульварі працюватиме калька галявин: “галянвина сенсів”, “галявина підростаючої молоді”, “галявина розвитку”, де молодь буде презентувати свою діяльність. Там будуть проводитися обговорення, навчальні заходи. Буде діяти творча майстерня, тренінги по домедичній допомозі. Також буде літня фотосушка та кіномарафон», – пояснила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук. 

Нагадаємо, цікаві факти, фото та відео різних періодів: про минуле міста можна дізнатися в Telegram-каналі «Історія Житомира» (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Дискусії, творча майстерня, тренінги та кіномарафон: у Житомирі анонсували заходи до Дня молоді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*