INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

«Дистанція, маски, гаряче харчування»: в Житомирі готуються до навчального року

0 main 720x437 - «Дистанція, маски, гаряче харчування»: в Житомирі готуються до навчального року

Навчання в школах Житомира відбуватиметься в масках, з дотриманням дистанції та гарячим харчування. Про це сьогодні, 7 серпня, розповіла заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Світлана Ковтуненко:

«Ми не можемо пропонувати 1-5 класам дистанційне навчання, бо в цьому віці діти саме навчаються вчитися. Керуючись рекомендаціями головного санітарного лікаря України та МОЗ, ми плануємо придбати засоби індивідуального захисту для закладів загальної середньої освіти. Ми закуповуємо диспансери, це закриті ємкості для туалетного паперу та серветок, розширяємо вхід, тому придбаємо стійки швидкого проходження, та забезпечуємо засобами індивідуального захисту медпрацівників і працівників харчоблоку. Будуть розроблені правила поводження під час освітнього процесу. Вчителі повинні знаходитися постійно в масці. Для них будуть шити подвійні маски з натуральної тканини, кожному роздадуть по 3 шт, 2 з яких — вчитель повинен використовувати протягом дня. Учням буде дозволено її зняти під час уроку, але повинна бути дистанція в 1,5 м. Харчування дітей має бути гарячим та проходити без скупчення».

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що 1 вересня діти повинні піти до школи:

«Всі діти мають навчатися в школі».

Світлана Ковтуненко сповістила, що деякі батьки старших класів не проти проведення дистанційного навчання:

«Деякі батьки кажуть, що вони не проти провести елементи дистанційного навчання в старших класах. Регіональним центром сказано, що на 40-60% здача ЗНО цього року краща ніж в попередні роки, це говорить про те, що індивідуальна підготовка має свій результат».

Нагадаємо, що майже 5 млн грн витратить департамент освіти на засоби індивідуального захисту в школи Житомира.

 Будьте першим, хто прокоментував "«Дистанція, маски, гаряче харчування»: в Житомирі готуються до навчального року"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*