Дитяча «Дія»: як працюватиме застосунок для українських школярів «Мрія»

Дитяча «Дія»: як працюватиме застосунок для українських школярів «Мрія»

1 вересня Президент України Володимир Зеленський презентував для українських школярів, їхніх батьків і вчителів інноваційний освітній проєкт «Мрія».

Він передбачає застосунок, у якому зібрано різноманітний контент для учнів: розклад, план дня, «Мрія ID» – цифровий контент для дитини, матеріали для навчання та сповіщення про повітряну тривогу. Також у першій версії програми буде розміщено портфоліо учнів (з їхніми проєктами, відображенням досягнень чи участі в олімпіадах), бібліотеку з рекомендаціями освітніх програм, курсів, відеоматеріалів, гуртків тощо. Штучний інтелект у застосунку надаватиме рекомендації програм відповідно до особистих освітніх інтересів кожного учня (схожа можливість передбачена й для вчителів). 

Батьки у цьому застосунку зможуть відслідкувати аналіз успішності дитини, спілкуватися з вчителями, а також отримуватимуть сповіщення, коли дитина в укритті під час повітряної тривоги.

Володимир Зеленський також зазначив, що майже мільйон українських дітей будуть вчитися онлайн. Ще майже мільйон у змішаному форматі, більшість – в Україні. Тому даний застосунок зробить навчальний процес легшим для всіх.

Пілотну версію проєкту планують запустити до грудня 2023 року. 

Нагадаємо, у 2024 році українські школи на 12-річну систему навчання не переходитимуть.

Будьте першим, хто прокоментував "Дитяча «Дія»: як працюватиме застосунок для українських школярів «Мрія»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*