Дитяча творчість… на пляжі Бердичева (ВІДЕО)

Своєрідний художній майстер-клас на пляжі Бердичева – а чому б і ні? Тим-паче, що учні – діти, для більшості з яких донедавна тримати олівець чи пензлик в руках було складно. Сьогодні вони самостійно малюють різних тварин під пильним керівництвом і завдяки бердичівлянці Анастасії Вігінській.

«У когось тяжко з руками, комусь важко зосередитись на одному чомусь. Для дітей є психологічний розвиток, коли дитина робить зусилля і перемагає таким чином маючи гарну роботу, її радує це. І по-друге це поселяється така думка на все життя, що я щось можу», – розповідає Анастасія Вігінська, організатор майстер-класу, керівник  «Навчально-реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами «Насіння надії».

Анастасія взялась вчити малюванню дітей навіть з важкими діагнозами. На базі «Навчально-реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами «Насіння надії» жінка безкоштовно створила благодійну майстерню «Ти творець». Малюючи, хлопці і дівчата тут всебічно розвиваються. Кожен малюнок для них – це перемога над собою, своїми хворобами.

«Ми можемо збирати кошти на ремонт, ми показували свої картини рік тому до карантину у Києві на Хрещатику. Сьогодні ми не можемо десь далеко поїхати і вирішили показати творчість всім», – каже Анастасія.

На пляжі у жінки до кожного індивідуальний підхід. 6-річний Нікіта з родини із вадами слуху. Хлопчик захоплений новим хобі. Підтримати його прийшли мама і бабуся. Родина спілкується мовою жестів та щиро радіє за малого.

А два братики Максимко і Юра з маминою допомогою теж намалювали звірів. Хлопчики за мольбертами почуваються впевненими, самі обирають кольори фарб та не соромляться питати поради. Діти регулярно приходять на благодійні заняття майстерні «Ти творець», які відкрили їм світ малювання.

«Це важливо для дітей, для розвитку їхньої уяви, для спілкування діток між собою. Дітям малювання дається успішно, це позитивні емоції для дітей. Старший син більше сам, а молодшому більше допомагала, старший намалював лисичку, а молодший котика», – каже Тетяна Градзіон, мама учасників майстер-класу.

Разом з однодумцями Анастасія вперше проводить для діток своєрідний урок малювання на природі. Переконують: вони творять милі малюнки і поробки, які радують око. Тому це варте уваги.

«Вони особливі саме в тому, що вони особливо обдаровані. Кожен із них має певний свій дар, який просто нашому розуму не так просто помітити і зрозуміти. Ці діти дуже гарно майструють, вони малюють, бачать світ по особливому, чують музику по особливому. Вони вміють бачити ті речі, які нам непомітні», – каже Олександра Качур, голова ГО «Креативний Бердичів».

Дівчина підказала замовити і зробити сувенірну продукцію з використанням малюнків дітей. Від її реалізації з’явиться нагода допомогти творчій майстерні закупити необхідні для роботи матеріали. Охочі можуть підтримати маленьких художників-початківців завітавши до них у гості на Європейську, 106.

Будьте першим, хто прокоментував "Дитяча творчість… на пляжі Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*