Екологи зафіксували забруднення вод річки Тетерів нафтопродуктами

14 лютого поточного року на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу звернувся керівник Житомирського рибоохоронного патруля, який повідомив, що у районі села Слобода-Селецька Житомирського району на річці Тетерів видно наявні масляні плями. 

Як повідомляє Державна екологічна інспекція, екологи негайно відреагували та виїхали у вищезазначене місце.  Спільно з працівниками Житомирського рибоохоронного патруля береги річки Тетерів було візуально обстежено.

Виявлено, що з труби колектора зливових вод колишнього Льонокомбінату у річку Тетерів скидаються нечистоти з характерним запахом нафтопродуктів, про що свідчать чітко виражені маслянисті плями на поверхні води.
В той же час загибелі риби не зафіксовано.

На вміст нафтопродуктів працівниками відділу інструментально– лабораторного контролю були відібрані проби води, Результати дослідження будуть відомі протягом п’яти робочих днів.

Держекоінспекцією матеріали по зазначеному факту будуть спрямовані до Житомирської міської ради для вжиття нею відповідних заходів стосовно припинення забруднення річки та недопущення цього в подальшому.

Будьте першим, хто прокоментував "Екологи зафіксували забруднення вод річки Тетерів нафтопродуктами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*