Екологічне лихо на Житомирщині: на річці у Романові прорвало дамбу

Увечері 28 березня в урочищі Виспа у Романові прорвало дамбу. В результаті затопило навколишні городи та приватні ділянки людей. За водою пішла і риба. Про це повідомив медіаресурс “Твій Романів”.

За твердженням очільника ГО “Антибраконьєр” Василя Шаповалова, аварія на дамбі сталася найімовірніше через її зношеність та великий наплив води. Негода ж лишень підштовхнула їржаві конструкції, які внаслідок сильного вітру впали під тиском потужного потоку.

Сьогодні питання руйнації дамби розгляне комісія з надзвичайних ситуацій Романівської сільської ради. Однак там вже поспішили заявити, що споруда не перебуває на їх балансі.

Споруда не знаходиться на балансі селищної ради. Але ми шукатимемо можливі шляхи вирішення проблеми у найкоротший час. Можливо виділимо гроші з резервного фонду, можливо знайдемо спонсорів, щоб швидко відновити річковий шлюз. Все це сьогодні розглянемо на засідання комісії з надзвичайних ситуацій,”

– зазначив в.о. селищного голови Юрій Чумаченко.

На відновлення повноцінного русла річки при умові швидкого відновлення дамби, за словами Василя Шаповалова, знадобиться близько 3-5 років.

Нагадаємо також, що під Житомиром виявили скид у річку Тетерів невідомої речовини.

Будьте першим, хто прокоментував "Екологічне лихо на Житомирщині: на річці у Романові прорвало дамбу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*