Екологи зафіксували чергове забруднення каналізаційними стоками річки Тетерів

Екологи зафіксували чергове забруднення каналізаційними стоками річки Тетерів

Днями на телефон «гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського окуругу надійшло повідомлення від громадян про чергове забруднення каналізаційними стоками річки Тетерів у Житомирі. Відтак фахівці Інспекції здійснили виїзд до зазначеного громадянами місця, а саме до провулку Корбутівського.

Тампід час обстеження місцевості екологами було встановлено, що з колектора зливових вод витікає сіра рідина з відчутним фекальним запахом, яка в подальшому потрапляє у р. Тетерів. З метою встановлення ймовірного факту забруднення спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю відібрали проби води у місці скиду та вище і нижче за течією річки.

Наразі проводяться дослідження показників складу і властивостей води. У разі офіційного підтвердження факту забруднення в Інспекції планують вжити заходів реагування у межах повноважень.

Попередньо встановлено, що найімовірнішою причиною забруднення водного об’єкту стали ремонтні роботи, які проводяться на каналізаційному колекторі Житомирводоканалу.

Нагадаємо також, що у Житомирі через забруднення річки відкрито кримінальне провадження.

Будьте першим, хто прокоментував "Екологи зафіксували чергове забруднення каналізаційними стоками річки Тетерів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*