Екологи зафіксували у Житомирі черговий факт обмеження доступу до річки Тетерів

Екологи зафіксували у Житомирі черговий факт обмеження доступу до річки Тетерів

У Житомирі зафіксували черговий факт обмеження доступу до річки Тетерів. Про це повідомили фахівці Державної екологічної інспекції Поліського округу.

27 лютого під час здійснення рейдових заходів, спрямованих на запобігання та виявлення порушень у сфері охорони навколишнього природного середовища, інспекторами було здійснено обстеження території в районі перехрестя вулиці Шпаковської та провулку Політехнічного у Житомирі.

В результаті вздовж чотирьох земельних ділянок були виявлені огорожі на відстані від 5 до 41 метрів від урізу води р. Тетерів.

Відтак за вказаним фактом екологи скерували матеріали на адресу Житомирської міської ради для вжиття заходів реагування на виконання вимог законодавства щодо забезпечення громадянам вільного доступу до водита демонтажу парканів, встановлених в прибережній смузі річки Тетерів вздовж земельних ділянок, розташованих за вказаною адресою.

Нагадаємо, що лише минулого тижня у Житомирі почали демонтувати паркан, незаконно встановлений у прибережній зоні Тетерева.

Будьте першим, хто прокоментував "Екологи зафіксували у Житомирі черговий факт обмеження доступу до річки Тетерів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*