Житомирщина: екс-працівник оборонного заводу намагався вивезти за кордон комплектуючі до зенітно-ракетних комплексів

Чоловік заручився підтримкою спільників з Житомирської та Київської області. Затримали зловмисників, які мали на меті переправити військові товари, представники контррозвідники СБУ.

Вказану інформацію оприлюднила прес-служба СБУ в Житомирській області у понеділок, 26 липня.

«Встановлено, що протиправну діяльність організував колишній працівник одного з вітчизняних оборонних заводів. До оборудки він залучив декількох знайомих з Київської та Житомирської областей. Спільники налагодили механізм незаконного привласнення військового майна, у тому числі комплектуючих до зенітно-ракетних комплексів малого і дальнього радіуса дії, а також конструкторську документацію до цих видів озброєння. Правоохоронці викрили одного з учасників групи під час перевезення 6 військових приладів до столиці», – зазначається в тексті повідомлення.

Під час обшуку представники правоохоронних органів виявили незаконну документацію та комплектуючі до зенітно-ракетного озброєння.

Усе вилучили та направили на подальше експертне дослідження.

Нагадаємо, що житомирські патрульні знайшли викрадений в Італії мотоцикл (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина: екс-працівник оборонного заводу намагався вивезти за кордон комплектуючі до зенітно-ракетних комплексів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*