Експерти-вірусологи приїхали на Житомирщину навчати працівників лабораторного центру працювати з обладнанням та тестами

Сьогодні, 26 березня, на Житомирщину приїхали експерти з вірусології для навчання фахівців  Житомирського обласного лабораторного центру. Про це повідомили на сторінці Житомирської ОДА.

На Житомирщину приїхали експерти-вірусологи, доценти кафедри вірусології НМАПО ім. Шупіка Оксана Обертинська та Світлана Степанюк, які прагнуть навчити наших працівників Житомирського ОЛЦ працювати з різними обладнанням та тестами, які нещодавно надійшли, адже виробники можуть бути різні.

«Будемо навчати фахівців центру та запускати роботу на цих тестах. Ми переклали інструкцію, але ніхто ніколи не користувався ними. Тому будемо навчати працювати з ними. Наступна партія може бути вже інша. Ми повинні запустити цю роботу і робити правильну діагностику та інтерпретування результатів», – зазначають експерти.

Також вони зауважили, що на наступному тижні на Житомирщину надійде магнітний штатив, який буде допомагати у виділенні тестів.

Будьте першим, хто прокоментував "Експерти-вірусологи приїхали на Житомирщину навчати працівників лабораторного центру працювати з обладнанням та тестами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*