Експлуатаційні властивості болтів Din 933 Р

Будь яка промисловість, в тому числі і українська, завжди має потребу в якісних болтах. Найпоширенішими і, відповідно, самими затребуваними серед аналогічних складових, є марка болтів  DIN 933. Цей елемент є одним  з популярних кріпильних деталей, незалежно від сфер виробництва. Переваги у надійності болтового з’єднання деталей з металу незамінні в приладобудівництві чи в сфері машинобудування.

Особливості болтів  DIN 933

DIN 933 вирізняється шестигранною формою голівки та має різьбу на всю довжину стрижня. Ці ж болти можуть бути і з голівкою шліц.  Для використання болта його потрібно укомплектувати шайбами та гайками, підходящими по розміру.  А наскільки міцним та надійним буде таке кріплення, залежить ще й від того, з якого матеріалу його зробили. 

Болти, які сьогодні можна придбати на ринку, виготовлені з таких матеріалів:

Болти, які сьогодні можна придбати на ринку, виготовлені з таких матеріалів:

  • Сталь. Міцність має розбіжності від 5,8 до 12,9. Крім того, можливі відмінності у якості покриття.
  • Нержавіюча сталь марок А-5, А-4, А-2. Таке кріплення  підходить для використання там, де мають вплив такі фактори, як екстремальні температури, надмірна вологість чи інші несприятливі для металу середовища. Такі болти вимагають додаткового покриття належної якості.
  • Сплав металів (латунь). Гнучкий сплав, як правило, використовують там, де потрібно закріпити вібруючі деталі чи при циклічних або динамічних навантаженнях.

Покриття болтів потребує додаткової уваги при покупці:

  • Цинкове покриття вбереже болт від корозії при використанні в умовах агресивного середовища.
  • Покриття дакромет запобігає крихкості сталі, з якої зроблений болт. Додатковий захист створюється за рахунок цинко наповненості електрохімічним шляхом.  
  • Матове цинкове покриття. За своїми властивостями майже нічим не відрізняється від звичного цинкового, проте має інший зовнішній вигляд.
  • Жовтий цинк. тут теж відмінність виключно у кольорі.
  • Цинкування гарячим методом. Відповідно до назви, метал занурюється у розплав цинку, отримуючи таким чином додатковий захист, не лише зовні, а й на внутрішніх поверхнях. Такі болти особливо надійно захищені від корозії. 

За типами різьблення болти розподіляються на метричні або дюймові.

Практичне застосування болтів DIN 933

Існує безліч сфер виробничих діяльностей, де болти марки DIN 933 зарекомендували себе, як ідеальні кріпильні елементи. Проте не варто забувати про додаткові деталі, такі як гайки та шайби. Оптимально вкручувати болти варто в попередньо встановлені анкерні гільзи.

В залежності від основи сфери використання болтів можуть мати розбіжності:

  • Сталеві оцинковані звичайним методом болти застосовують на різноманітних промислових об’єктах.
  • При будівельно-монтажних роботах краще надати перевагу болтам з цинкуванням гарячим методом, незалежно від того, будуть вони знаходитися всередині чи зовні приміщення.
  • Як елемент дизайну можна використати латунні болти. Як правило, їх використовують при встановленні сантехніки чи в приладобудуванні.
  • Для гідротехнічних споруд краще підійдуть болти з нержавійки А-2. 
  • Мости, багатоповерхівки, будівництво метрополітенів потребують кріплень, виготовлених з високоміцної сталі.

Сайт https://dinmark.com.ua/standarts/din-933 пропонує своїм покупцям болти din 933 будь якого різновиду.

.

Будьте першим, хто прокоментував "Експлуатаційні властивості болтів Din 933"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*