Електронна черга на ВЛК вже доступна для всіх військовослужбовців у військових поліклініках

Електронна черга на ВЛК вже доступна для всіх військовослужбовців у військових поліклініках

У військових поліклініках вже працює електронний запис на ВЛК для всіх військовослужбовців. Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

“Записатися на проходження комісії ВЛК та до профільних спеціалістів на конкретну дату і час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини («начмед»),”

– зазначають у міністерстві.

Наразі сервіс розгорнутий у всіх військових поліклініках, де можна пройти амбулаторне ВЛК (без госпіталізації). Так, за даними Міноборони, вже минулого місяця майже половина пацієнтів військових поліклінік записалися для проходження ВЛК віддалено і заздалегідь.

Найактивніше єЧергою користуються у Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці.

“Одна з основних переваг – для військових зникає потреба приїздити до поліклініки на 8 ранку та цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря. На основі записів та проходження військово-лікарської комісії представники закладів аналізують дані щодо завантаженості та дефіциту спеціалістів. І в разі потреби шукають додаткових профільних спеціалістів як серед мобілізованих медиків, так і серед цивільних спеціалістів,”

– наголошують в міністерстві.

Нині доступ до електронної черги відкрито для всіх начальників медичних частин. Щоб військовослужбовці мали можливість записуватися через єЧергу, начальник медичної служби просто повинен звернутися до закладу охорони здоровʼя, у зоні підпорядкування якого перебуває підрозділ, та отримати від поліклініки інструкцію для подальшої реєстрації. Після цього для нього відкривається кабінет, через який він зможе записувати військовослужбовців на ВЛК та на прийом до лікарів.

Нагадаємо також, що терміни проходження ВЛК військовозобов`язаними скорочено.

Будьте першим, хто прокоментував "Електронна черга на ВЛК вже доступна для всіх військовослужбовців у військових поліклініках"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*