Фантазії шизофреника: лукашенко закликає Україну не погрожувати росії | Times ZT

Фантазії шизофреника: лукашенко закликає Україну не погрожувати росії

Картопляний диктатор у черговому інтерв’ю висловив свою «дуже важливу» думку щодо війни, яку рашисти на чолі з путіним розв’язали в Україні. Він заявив, що для закінчення бойових дій Україна має сісти за стіл переговорів і «відмовитися від погроз рф». При цьому він вважає, що завершення війни зараз може статися «за більш прийнятних умов для Києва», передає «Фокус».

«Усе залежить лише від України. Зараз особливість моменту в тому, що цю війну можна закінчити на більш прийнятних умовах для України. Київ має сісти за стіл переговорів і погодитися ніколи не погрожувати росії, а також відмовитися від розміщення на території країни зброї, яка загрожує російській федерації», – каже старий шизофреник.

Він також додав, що нібито НАТО має дати гарантії, що з території України ніколи не буде загрози для рф. 

У діда вже почалася деменція на фоні віку, тому він би краще підшукував собі пансіонат з комфортними умовами і грався солдатиками там, а не намагався всюди пхати свою думку про те, що кому робити, і як Україні відстоювати свою незалежність та суверенітет, коли русня щодня знищує українські міста і вбиває мирне населення.

Нагадаємо, білорусь не воюватиме проти України – лукашенко боїться за своє президенство.

Будьте першим, хто прокоментував "Фантазії шизофреника: лукашенко закликає Україну не погрожувати росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*