Фани житомирського ФК «Полісся» лютують через нового гравця з Луганщини

Нещодавно ФК «Полісся» підписав контракт з двома гравцями  – Євгеном Трояновським та Олексієм Лобовом. Проте фани «поліських вовків» White ZT Family не надто задоволені. Вони стверджують, що новачок Олексій Лобов – гравець чемпіонату ЛНР. 

«Новачок нашої української команди „Полісся“ — Олексій Лобов (або ж Алєксей Лобов, що грав за алчевську „Сталь“). До нас прийшов з „Краматорська“. Але є але… До 2017 року це „підсилення“ грало за „гірняк“ ровєньки, „далевець“ луганськ та ще за якісь там тіпу клуби (але це все в складі лнрії). Бл@дь, лнр!!!!!!! І це в ті часи, коли українці, зі зброєю в руках, захищають свою країну від сепаратистів та расєянської мерзоти. А зараз він в Україні. Зараз він в нашому місті! Житомир — це місто української військової слави! А такий футболіст — плювок в обличчя житомирянам!», — пише Ультрас «Полісся» у Фейсбук.

White ZT Family вимагає від керівництва пояснення та обіцяє розібратися:

«А тепер звертаємось до керівництва та тренерського штабу ФК Полісся / Житомир. Ви там що, знущатесь? Де ви знаходите таких гравців? Хто особисто займається такою „селекцією“? Чекаємо на офіційну позицію клубу! Якщо клуб спробує „просунути“ далі та реабілітувати цього чорта з лнрівських териконів, наша реакція БУДЕ!».

Будьте першим, хто прокоментував "Фани житомирського ФК «Полісся» лютують через нового гравця з Луганщини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*