“Фаворит” змінить вигляд пам'ятника Воїнам Житомирщини, на всіх героїв грошей не вистачає | Times ZT

“Фаворит” змінить вигляд пам’ятника Воїнам Житомирщини, на всіх героїв грошей не вистачає

Пам’ятник героям Житомирщини, який нещодавно почали встановлювати у сквері поруч з майданом Соборним, змінить свій вигляд. Про це сьогодні, 2 березня, під час засідання профільної комісії заявила співзасновниця будівельної компанії «Фаворит ОПТ» Олена Розенблат. Нагадаємо, що влітку відбувся конкурс на кращий пам’ятний знак героям Житомирщини. Вартість проєкту склала 6,5 млн грн. 

У торгах  на виконання робіт й отримання тендеру перемогла місцева фірма “Фаворит” з вартістю робіт 6 021 126 грн.

Під час засідання комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування начальник управління капітального будівництва Житомирської міськради Вячеслав Глазунов доповів про потребу виділити 4 млн грн на будівництво пам’ятника. Проте Олена Розенблат повідомила, що цих коштів та попередньо виділених ще близько 1,5 млн не вистачить на повноцінний пам’ятник. Тому замість чотирьох фігур (солдат, медсестра та інші), у проєкті будівництва передбачена лише одна, через нестачу коштів у бюджеті міста.  

Нагадуємо, що в грудні 2019 року Житомирська міськрада визначилась з переможцем проєкту на кращий пам’ятний знак композицію «Воїнам Житомирщини — захисникам вітчизни у збройному конфлікті на сході України».

Будьте першим, хто прокоментував "“Фаворит” змінить вигляд пам’ятника Воїнам Житомирщини, на всіх героїв грошей не вистачає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*