Фестиваль, концерт та смаколики: Житомир долучається до Всеукраїнського дня прибирання | Times ZT

Фестиваль, концерт та смаколики: Житомир долучається до Всеукраїнського дня прибирання

18 вересня Житомир і вся Україна вийде на масштабне прибирання.

Координаторка Житомирської області Олександра Муха та координаторка центральної локації Діана Бех розповіли детальніше про Всеукраїнський день  прибирання та свою організацію  «Let’s do it Ukraine».

«Наша мета — сформувати національну культуру чистоти, раціональне поводження з відходами і дбайливе ставлення до довкілля.

За 6 років свого існування в своїх соціальних проєктах ми об’єднали понад 2,5 мільйони активних громадян, серед яких учнівська, студентська молодь та старше покоління. А в 2017 році під час наймасштабнішого прибирання „Зробимо Україну чистою разом!“ ми активізували в один день більше мільйона учасників на 4760 локаціях по всій території країни.»

“World Cleanup Day” минулого року зібрав в Україні 138920 учасників, більше 763 тонн сміття і завдяки цьому було здано 182 тони вторинної сировини на переробку. Таким чином було очищено від сміття 2138 локацій.

Цікаво також і те, що до еко руху продовжують долучатися зіркові українці – Джамала, Наталка Карпа, Jerry Heil, Alyona Alyona та українські блогери.

«Ми заохочуємо приєднатися всіх до акції і в цьому році. Цього року ми проводимо акцію в 24 містах України, в Житомирській області до прибирання активно долучаються райони, а в Житомирі центральною локацією був визначений Корбутівський парк.

Ми з нашою командою робимо захід не лише цікавим, а і повчальним — будемо розповідати про те, як правильно сортувати сміття. Також у нас буде відбуватись фестиваль — виступатимуть музиканти і будуть смаколики.

Тож запрошуємо всіх 18 вересня на 10 годину приєднуватись до прибирання.» – розповідають координаторки заходу.

Ірина Ковальчук зазначила, що управління молоді та спорту Житомирської міської ради також долучається до акції:

“Ми будемо робити все можливе, щоб наш спільний захід пройшов класно, весело та результативно.”

“Комунальні служби міста також долучаються – будуть організовані машини, які заберуть все зібране сміття.”, – зазначив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Організатори Всеукраїнського дня прибирання закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття та запрошувати родину та друзів. 

Також на Всеукраїнський день прибирання можна реєструватися від школи, долучати учнів і за прибране сміття отримувати призи.

Нагадаємо, як весною житомиряни прибирали сквери, парки, берегові смуги та водойми.

Будьте першим, хто прокоментував "Фестиваль, концерт та смаколики: Житомир долучається до Всеукраїнського дня прибирання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*