Фестиваль «Крила» в Житомирі: поліція складу злочину не бачить, чиновники переконані, що він є | Times ZT

Фестиваль «Крила» в Житомирі: поліція складу злочину не бачить, чиновники переконані, що він є

Департамент захисту економіки у Житомирській області не виявив складу кримінального правопорушення під час проведення фестивалю «Крила» у Житомирі. Про це під час засідання виконкому повідомила Вікторія Краснопір.

Після такої відповіді члени виконкому неабияк обурилися та заявили, що це виглядає як мінімум дивно.

«Тобто в міській раді порушення знайшли, а поліція порушень не виявила. Виявляється все гаразд? Як так може бути? Тоді необхідно притягнути до відповідальності посадових осіб, які допустили розтрату під час організації цього заходу», — зазначив член виконкому Андрій Дяченко.

Крім того, члени виконкому поставили під сумнів відповідь Нацполіції, яка не знайшла жодного складу злочину і жодних порушень під час організації фестивалю «Крила». Саме тому це питання запропонували вивчити краще, а у разі наявності підстав, звернутися до слідчого судді для оскарження поліцейського висновку.

«Потрібно передати матеріали, які ми отримали, робочій групі. Вони займалися питанням порушень під час фестивалю „Крила“, і вони мають закінчити цю справу. Крім того, я не розумію як так може бути, що працівники міської ради виявили порушення, а поліція — ні! Це питання також має опрацювати юридичний відділ у і разі підстав звернутися до слідчого судді», — зазначили Марія Бовсунівська.

Будьте першим, хто прокоментував "Фестиваль «Крила» в Житомирі: поліція складу злочину не бачить, чиновники переконані, що він є"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*