Фонд BGV Геннадія Буткевича та Житомирська міська рада підписали меморандум про партнерство

Житомирська міська рада та фонд BGV Геннадія Буткевича підписали двосторонній меморандум про партнерство покликаний посилити співпрацю задля економічної, соціальної, оборонної підтримки Житомира та області.

Сьогодні у межах першого етапу співпраці благодійники передали для житомирських Пунктів Незламності 10 бензинових генераторів та 12 дизельних теплових гармат.

«Сьогодні передаються генератори, теплові пушки, а також партія продуктів. Така співпраця буде на постійній основі. Ця допомога нам потрібна, щоб обладнати Пункти Незламності. Ворог, ймовірно, буде продовжувати наносити удари по енергетичній інфраструктурі. Ми повинні мати змогу обігріти людей, нагодувати, надати прихисток. Такі заходи і робота цього фонду — це не тільки про генератори, теплові пушки та продукти, це про тепло людських сердець»,

– повідомив житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Окрім того, для мешканців громади представники фонду передали 700 кілограмів продуктів тривалого зберігання.

«З самого початку широкомасштабного вторгнення Благодійний фонд BGV підтримує громади Житомирщини: це доставка гуманітарної допомоги для населення, підтримка лікарень, набори для новонароджених, подарунки дітям, продуктові набори для людей похилого віку та багато іншого. Житомирщина є одним із головних фокусів роботи нашої організації. І сьогоднішній меморандум лише підтверджує той факт, що ця робота продовжиться, буде системною, щоб оперативно реагувати на потреби міста і його мешканців»,

— наголосила представниця Благодійного Фонду BGV Поліна Алдошина.

Наступного року фонд BGV Геннадія Буткевича власним коштом планує реалізувати на Житомирщині такі ініціативи:

  • підготовка та оснащення Пунктів Незламності польовими кухнями, буржуйками;
  • закупка генераторів для лікарень та Пунктів Незламності, потужністю від 35 кВт до 120 кВт;
  • закупка та передача громаді міста продуктів харчування;
  • допомога військовим формуванням Житомирщини.

Нагадаємо також, що США допоможуть Україні у відновленні інфраструктури.

Будьте першим, хто прокоментував "Фонд BGV Геннадія Буткевича та Житомирська міська рада підписали меморандум про партнерство"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*