Фонд BRAVE U Fund оголошує збір «Ліжка для війська»

Відпочинок захисників і захисниць України вкрай важливий для підтримання бойового духу та фізичного тонусу під час важких випробувань. «Ліжка для війська» — благодійна ініціатива фонду BRAVE U Fund.

Мета — зібрати кошти на придбання 10 000 комплектів зручних, мобільних ліжок-трансформерів для українських воїнів. Кожен з комплектів складається з двох ліжок, тож 20 000 українок та українців, які боронять нашу землю від російських загарбників, матимуть можливість відпочити і відновити сили. Українським бійцям доводиться відпочивають на підлозі у приміщеннях, де організоване місце їх тимчасової дислокації або на землі у бліндажах. Тоді як сучасні армії світу мають розкладні ліжка і це є стандартом солдатського побуту.

До ініціативи приєдналися українські зірки. Кожний, хто зробить свій благодійний внесок, матиме шанс виграти один з 5 унікальних принтів, підписаних учасниками гурту KALUSH ORCHESTRA. «Ліжка для війська» також підтримали відомий український футболіст Владислав Ващук та наша баскетбольна легенда, дворазовий чемпіон NBA Слава Медведенко. Команда BRAVE U Fund відкрита для всіх, хто бажає долучитися до ініціативи.

Підтримайте ініціативу «Ліжка для війська»!

Деталі за посиланням: https://www.braveu.fund/raffle

Швидкий донат на МОНОБАНКУ: https://send.monobank.ua/jar/2uZYkREkkr

Сторінки благодійного фонду BRAVE U Fund у соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/BraveUFund

Instagram: https://www.instagram.com/braveufund/

Twitter: https://twitter.com/BraveUFund

Telegram: https://t.me/braveufund

Сайт благодійного фонду BRAVE U Fund: https://www.braveu.fund

Будьте першим, хто прокоментував "Фонд BRAVE U Fund оголошує збір «Ліжка для війська»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*