IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Футболіст з Луганщини Олексій Лобов більше не гравець житомрського ФК «Полісся», керівництво розповіло деталі

6b74f Aleksey Lobov 777x437 - Футболіст з Луганщини Олексій Лобов більше не гравець житомрського ФК «Полісся», керівництво розповіло деталі

Футболіст Олексій Лобов не гратиме за ФК «Полісся» у Житомирі. Про це повідомив СК1 директор клубу Володимир Загурський. 

Як тільки ФК «Полісся» підписав контракт з двома гравцями — Євгеном Трояновським та Олексієм Лобовом, фани «поліських вовків» White ZT Family здійняли галас. Вони зауважили, що новачок Олексій Лобов — гравець чемпіонату ЛНР, і почали вимагати дій з боку керівництва.

Директор ФК «Полісся» Володимир Загурський пояснив, що Олексій Лобов прийшов в команду за договором оренди. Ані керівництво, ані тренерський склад не знали, що футболіст грав за ЛНР. Коли це з’ясувалося, Лобов сам вирішив не продовжувати кар’єру у ФК «Полісся».

«Олексій Лобов виступав останніх 4 сезони за краматорський „Авангард“, і ми його брали в команду на підставі трансферного договору, він не наш гравець, він приходив до нас в оренду. Коли ми його брали, цю історію не знали, бо ми досліджуємо історію кожного гравця з відкритих джерел. Якщо відкрити Вікіпедію або інші україномовні сайти, такої інформації немає. З 2014 по 2017 роки були пробіли. Інформацію про те, що цей гравець грав у 2014 році під егідою ЛНР, ми дізналися з публікації житомирського фанатського об’єднання, з російських сайтів. Для нас ця інформація була, як сніг на голову. До нас ніхто не звертався з фанатського об’єднання, щоб вияснити цю ситуацію. Крім того, Лобов фактично з п’ятниці перебував перший день на роботі, і у зв’язку з цим навіть не був заявлений на гру. Ми запропонували з тренером його послухати. Він з усім погодився, позиція була однозначна, що він не має тут грати. Вчора він приїхав на черговий збір, і вирішив не продовжувати у нас кар’єру».

Будьте першим, хто прокоментував "Футболіст з Луганщини Олексій Лобов більше не гравець житомрського ФК «Полісся», керівництво розповіло деталі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*