Брехливий чи некомпетентний: голову Апеляційного суду обурив коментар керівника Нацполіції щодо справи лідера банди

Голова Апеляційного суду Житомирської області Юрій Жизнєвський прокоментував заяву начальника Нацполіції Вячеслава Печененка щодо його коментаря про звільнення з зали суду лідера бандитського угрупування «білого братства». Відповідна заява з критичною оцінкою професійності головного поліцейського Житомирщини з’явилася на сторінці Facebook Житомирського апеляційного суду.

На своїй сторінці у Facebook 28 грудня Вячеслав Печененко написав про звільнення з зали суду 44-річного лідера бандитського угрупування «білого братства» та зауважив, що через таке рішення вся масштабна робота житомирської поліції з ліквідації дніпровського угрупування звелась нанівець.

Натомість голова Апеляційного суду назвав такий коментар Печененка неправдивою інформацію щодо дій суддів Житомирського апеляційного суду та зазначив, що він увів в оману громадськість та штучно спровокував масове обурення і погрози на адресу суддів.

Варто зазначити, що 3 січня Апеляційний суд Житомира переніс на 11-ту годину 8 січня розгляд справи Яна Яцишина, якого підозрюють в організації злочинного угрупування.

За словами адвоката Тетяни Невмержицької, причина перенесення в тому, що підозрюванний перебуває на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії у Нікопольській лікарні № 4 Дніпропетровської області з діагнозом ішемічний інсульт.

Нагадаємо, 29-го грудня 2018 року підсудний Яцишин перебував у реанімаційному відділенні Київської клініки.

27-го грудня Яцишина звільнили з-під варти під заставу у розмірі 500 тис. грн.

Його затримали 28-го липня, коли він їхав автівкою до Житомира, а 30-го липня у Корольовському районному суді підозрюваному обрали запобіжний захід тримання під вартою із правом внесення застави

Будьте першим, хто прокоментував "Брехливий чи некомпетентний: голову Апеляційного суду обурив коментар керівника Нацполіції щодо справи лідера банди"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*