«Грєбєнь» на Михайлівській: «Акваріум» почав у Житомирі з безплатного виступу (ФОТО)

Кілька тижнів тому на деяких сайтах розпочався продаж квитків на концерт «Акваріуму» у Житомирі. Містом одразу почали ходити туманні чутки: мовляв, концерту не буде, а квитки продають… аферисти. Чутки живилися реальними скандальними фактами. Наприклад, сайт Карабас, за даними УП, продавав квитки на концерт Таїсії Повалій у столичному палаці «Україна» — якого насправді не було і не мало бути. Цей же сайт реалізовував квитки і на «Акваріум» у Житомирі. Цілком достатньо, щоб виникли підозри.

Щоб розвіяти їх, я зв’язався з директором групи Максимом Ланде і тур-менеджером Петром Свєшніковим. Обидва підтвердили: так, концерт 4 вересня у Житомирі буде. Він є частиною українського туру.

Приблизно о 13:00 год. 4 вересня на Михайлівській зібрався чималий натовп. Російські музиканти поставили апаратуру і розклали інструменти, серед яких було чимало «живих», в тому числі мандоліна. Натомість скрипаль ходив з електронною скрипкою — і охоче фотографувався з житомирянками.

Нарешті, на імпровізовану сцену під оплески виходить Борис Гребенщіков: «Ну, здравствуй, Житомир!» Без якихось прелюдій група починає грати. Слухати «Акваріум» зараз може будь-хто — і абсолютно безкоштовно.

Демократичний вчинок музикантів має і цілком практичний аспект: безплатним виступом група заохочує купити квитки на вечірній концерт тих житомирян, які ще вагаються. Концерт розпочнеться о 19:00 год. у літньому театрі.

«Я б пішла на «Акваріум» тільки заради «Аделаїди»! — каже одна дама іншій. Таке часто трапляється: глядачі йдуть на концерт, щоб почути старі твори — а артист виходить на сцену, аби виконати нові. Досвідчений БГ, слід сподіватися, знайде компроміс, який влаштує всіх.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Грєбєнь» на Михайлівській: «Акваріум» почав у Житомирі з безплатного виступу (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*