Гаражні війни: члени кооперативу «Тетерів 1» вимагають пільгової оренди додаткової землі та «ліквідації» конкурентів

cropped f33dbcaa 4613 4a41 b5f6 2ecc304e56ed e1576495037128 - Гаражні війни: члени кооперативу «Тетерів 1» вимагають пільгової оренди додаткової землі та «ліквідації» конкурентів

У Житомирській міськраді члени гаражного кооперативу «Тетерів 1» під час погоджувальної ради протестували проти самоутвореної організації в їхньому кооперативі. Вони кричали «Ганьба!», «Позор» та вимагали «ліквідувати відступників», а іншим 600 учасникам надати в оренду суміжну з кооперативом територію.

Сьогодні, 16 грудня, до Житомирської міської ради прийшли члени гаражного кооперативу «Тетерів 1», що за адресою вул. Робітнича 5А.

Вони вимагають передати ім в оренду територію площею майже 3 га, що знаходиться поруч із нерухомим майном гаражного кооперативу. 

«Поруч із гаражним кооперативом знаходиться занедбана територія. Зараз там реальне сміттєзвалище. Ми ще минулої сесії звертались до вас, аби учасники АТО/ООС, які є учасниками кооперативу „Тетерів 1“, мали змогу орендувати цю територію на пільговій основі під 0,33 відсотки річних та побудувати там свої гаражі. З урахуванням пільгових умов за рік оренди території загальна сума оплати становитиме трохи більше 15 тис грн» — розповів голова кооперативного об’єднання.

До кооперативу входить близько 600 житомирян, проте є й окреме «угрупування», яке також претендує на цю територію. 

«Десять власників гаражів, які розкидані по території кооперативу „Тетерів 1“, прагнуть відокремитись від основної кількості співвласників та самостійно орендувати площу за адресою вул. Робітнича 5А. Проте я як голова організації не можу вираховувати оплату за користування електроенергією та іншими комунальними послугами для цих власників гаражів. Вони організувались окремо та незаконно. В організації лише 10 учасників. Тому ми вимагаємо ліквідації цієї псевдо організації» — наголосив голова кооперативу «Тетерів 1».

Житомиряни, що прийшли на погоджувальну раду, кричали «Ганьба» та «Позор» для міської влади, адже вони вже більше пів року звертаються до міськради. Члени погоджувальної ради врешті погодили надання в оренду суміжної з кооперативом території та винесли це питання на найближчу чергову сесію.

Будьте першим, хто прокоментував "Гаражні війни: члени кооперативу «Тетерів 1» вимагають пільгової оренди додаткової землі та «ліквідації» конкурентів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*