Гарний керівник та волонтер Анатолій Кальчук зуміє подбати про Оліївську ОТГ ПР

Про свої досягнення Анатолій Кальчук не звик говорити, адже вважає, що хвалити людину повинні інші. Під час спілкування з місцевими, всі одноголосно казали, що Анатолій Євгенович не лише людина слова, а й гарний господар, який зарекомендував себе на службі з гарного боку.

У 2007 році Анатолій Кальчук був призначений керівником державної міграційної служби України у Житомирській області. Приміщення, яке він отримав на вул. Пушкінська 44, було в занедбаному стані. 

«Там взагалі не було ремонту, вікна були старі із щілинами, було холодно, і батареї не гріли», — згадує Анатолій Кальчук.

За весь час, який він пропрацював в державній міграційній службі Житомирської області, Анатолій Євгенович зумів за підтримки спонсорів повністю відремонтував кабінети, зробити туалети, купити потрібні меблі. Зараз це приміщення відповідає європейському зразку. 

В 2011 році Анатолія Кальчука запросили на посаду начальника управління державної міграційної служби в Рівненській області. І знову йому довелося створювати все з самого початку. Залучившись підтримкою кількох працівників, Анатолій Євгенович зумів набрати спочатку 30% кадрів, і до початку 2012 року збільшив їх кількість до 60 %. Після чого міграційна служба почала працювати повноцінно.

До того ж, Анатолій Кальчук, працюючи в.о. генерального директора, із заступником керівника підприємства ДП «Спецагро» м. Київ, допомагали волонтерам ЗСУ, які служили в Маріуполі, забезпечували їх продуктами харчування, взуттям, засобами гігієни та автомобілем, який доставляв допомогу.

Будьте першим, хто прокоментував "Гарний керівник та волонтер Анатолій Кальчук зуміє подбати про Оліївську ОТГ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*