Гітлеру гикнулося: Орбан заговорив про «чистоту раси» | Times ZT

Гітлеру гикнулося: Орбан заговорив про «чистоту раси»

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив абсолютно расистську заяву, яка обурила не лише опозиційних політиків, але й пересічних європейців. Йому, бачте, дошкуляє «змішування» європейських та неєвропейських рас, пише Guardian.

«Ми не змішана раса… і ми не хочемо ставати змішаною расою», — сказав Орбан і додав, що країни, де змішуються європейці та неєвропейці, більше не нації. 

Заява Орбана не залишилася поза увагою. 

«Його заяви нагадують час, який, я думаю, ми всі хотіли б забути. Вони дійсно показують справжнє обличчя режиму», — сказала. Каталіна Чех, депутат Європарламенту від опозиційної партії Momentum.

«Говорити про расову чи етнічну „чистоту“, особливо в такому змішаному регіоні, як Центральна та Східна Європа, оманливо і небезпечно», — відреагував румунський євродепутат Алін Мітуца.

До цього Орбан закликав Європу відмовитися від санкції протів рф, бо «вони не діють», вказував, що вимоги путіна щодо України краще було б задовольнити і що Україна ніколи не переможе. І це лише невеликий перелік заяв путінського жополиза.

Громадяни росії відмовляються проходити військову службу в армії країни-окупанта.

Будьте першим, хто прокоментував "Гітлеру гикнулося: Орбан заговорив про «чистоту раси»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*