«Голос країни» обірвався? 19 квітня замість шоу показали ретро-нарізку (ВІДЕО)

Офіційно це називалося так: «Спеціально до Великодня команда «Голосу країни» підготувала випуск, у якому зібрала всі найкращі виступи учасників шоу за останні 10 років». А неофіційно – стало зрозуміло, що організатори талант-шоу опинилися в «нокауті» через карантинні вимоги, які забороняють збирати глядачів у залі. Хоча ще зовсім недавно квитки на шоу 19 квітня продавали в Інтернеті.

Розчарованими були не лише люди, які встигли купити квитки – але й телевізійні глядачі. Річ у тому, що за декілька тижнів карантину в Україні «Голос країни» знайшов масу нових шанувальників. Вечірнє недільне шоу знічев’я стали дивитися навіть особи, в цілому байдужі до шоу-бізнесу. Що ж трапилося – і що буде з десятим сезоном конкурсу далі?

«Укрохунта лютує»: у фінал пройшли українці, казахи, білоруска та… росіянка з РФ

Перш за все слід розуміти головне: «Голос країни» – це міжнародний телевізійний формат. Кожен національний конкурс зобов’язаний проходити у відповідності з вимогами ліцензії. У випадку з Україною ліцензію придбав структурний підрозділ «Студії 1+1». Відповідно, ця ж телекомпанія і транслює конкурс. Такі ж конкурси проходять у Російській федерації, Казахстані і ще у десятках країн Європи, Азії та інших континентів. Але…

Український конкурс сьогодні – визнаний центр тяжіння на пострадянському просторі. Законодавець мод і трендів. Його із захопленням дивляться сотні тисяч глядачів з країн колишнього СРСР. І це при тому, що ведучі конкурсу спілкуються українською. І більша частина реплік суддів 10-го сезону – Тіни Кароль, Дмитра Монатіка, Потапа та Насті – теж звучать в ефірі українською (російською говорить лише громадянин Молдови Dan Balan). І практично всі учасники з України теж представляються по-українськи.

Коментарі на YouTube (орфографію авторів збережено).

helkuz1988

Украина – это стиль, душа, королит и бесконечный талант! Люблю, привет с Казахстана!

Lion T

Голос Украины самый крутой. Пламенный привет из Франции украинскому народу

Александр Квазимодо

Как же я, сибиряк, люблю ваши украинские песни! А с вашими певцами никто и рядом не стоял!

Марина Marina

как же поют на Украине! какие роскошные голоса, какие талантливые все исполнители! браво!

Allen Wong

I wish I could understand the language,love voice Ukraine

Фактично «Голос країни» сьогодні – Надзвичайний та Повноважний Посол України. Який активно просуває у світі українську мову та українські цінності,  першою з яких є незаангажоване суддівство. Завдяки цьому успіху на конкурсі добиваються навіть виконавці з держави, з якою ми зараз, м’яко кажучи, обмінюємося полоненими.  

Показовою у цьому сенсі є історія громадянки Російської федерації Дар’ї Полоротової. Юна фанатка української співачки Тіни Кароль (!) спеціально приїхала у Київ, щоб потрапити у її команду. І потрапила. І пройшла до фіналу – феєрично виконавши під час нокаутів українською мовою (!!!) пісню «Безодня».

Чому конкурс став «жіночим» – і за ким ми жалкуємо?

Чи зірки так зійшлися, чи якийсь вірус допоміг – але склалося так, що у 10-у конкурсі беззаперечно домінує жіноча стать. Виконавці-чоловіки теж є, і досить сильні. Зокрема, у фінал пройшли Назар Яцишин (команда Балана), Даніель Салем (команда Кароль), Сергій Асафатов та Сергій Роман (команда (Монатіка), Максим Перепелиця та Єрлан Баібазаров (команда ПТП&НК).

Але на тлі яскравого «дівчачого сузір’я» – шанси чоловіків на перемогу виглядають, чесно кажучи, невисокими.

Умови конкурсу жорсткі. Настільки жорсткі, що часто доводять до сказу і глядачів, і суддів. Наприклад, Уляна Горбачевська під час нокаутів вразила зал фантастичним виконанням пісні «Now We Are Free» із знаменитого фільму «Гладіатор» (музику написав Hans Zimmer). І після цього тренер Тіна Кароль… відправила співачку на «лаву запасних».  

Ще одна сумна втрата конкурсу – безмежно жіночна та емоційна Ася Хорошун з команди Дмитра Монатіка.

Хто переможе у фіналі?

Якщо говорити про потенційного переможця, то ним з імовірністю понад 90% стане, як ви вже зрозуміли, дівчина або жінка. На думку глядачів, найбільші шанси на перемогу у 10-му сезоні «Голосу країни» мають українка Ольга Мельник (команда Тіни Кароль) та казашка Індіра Єдільбаєва (команда Дана Балана). Ольга у нокаутах, за словами ведучої Катерини Осадчої – «розірвала зал». Та ще й під час виконання пісні «Human» зірвала з місця і ввела в музичний транс чужого тренера.

За І. Єдільбаєву, природно, вболіває весь Казахстан. Красуня з Алмати, за її власним визнанням – в Україні «прокинулася знаменитістю».

Не треба забувати, що у фінал пройшли також голосиста Дар’я Полоротова (див. вище) та амбітна Анна Трубецька з Мінська.

Слід пам’ятати про юну чуттєву Анастасію Балог, яка за результатами нокаутів стала фавориткою у команді Д. Балана. «Як можна у 16 років так співати?..»

Нарешті, є ефектна актриса Дарія Петрожицька, яка заворожила конкурс бездоганним виконанням української колискової.

Тому у «Голосі країни» до останнього зберігаються і інтрига, і максимальна драматургічна напруга. Незважаючи на екстремальні карантинні умови – 10-й сезон конкурсу все ж завершиться. Фінал відбудеться 26 квітня. Але у віртуальному форматі, без глядачів у залі.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Голос країни» обірвався? 19 квітня замість шоу показали ретро-нарізку (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*