Голова Офісу Президента дослідить ринкові ціни й вплив монополістів на них

Одним з найболючіших питань для українців є ціни на продукти, особливо в період епідемії. Такий висновок зробив український політолог Кирило Сазонов й зауважив, що в Офісі Президента з’явилася свіжа внутрішня соціологія щодо стрімкого зростання цін на продовольчі товари, яке спровокували монополісти разом з великими торговельними мережами.

Голова Офісу Президента Андрій Єрмак за дорученням Володимира Зеленського буде розбиратися з монополістами і великими торговими мережами, які завищують ціни в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook написав політолог Кирило Сазонов.

“Тому Президент доручив голові ОП Єрмаку розібратися зі зростанням цін на продукти, скоординувати роботу Кабміну та Антимонопольного комітету для того, щоб вони провели детальний аналіз ринку і з’ясували, завдяки кому ціни в Україні значно випереджають загальносвітовий тренд”, — зазначив Сазонов.

Він також зауважив, що за останній рік ціни на пшеницю зросли майже на 40%, а про ціни на курячі яйця Сазонов вирішив промовчати, “бо іноді здається, що вони в Україні якісь золоті або хоча б позолочені”. Політолог й не дивується, чому українців турбує проблема стрімкого росту цін на продукти навіть більше, ніж зовнішня політика чи черговий транш від МВФ.

“Зростання цін на продукти не є тільки українською проблемою, подібна тенденція спостерігається сьогодні в багатьох країнах, що розвиваються у світі, але все одно в Україні цей процес вийшов з-під контролю і в гру вступили зухвалі монополісти, які диктують своє бачення ціноутворення. Тому голова ОП взяв під особистий контроль ці процеси і займається роботою прем’єра для того, щоб не дозволити монополістам і великим торговельним мережам диктувати Україні свої умови, залишивши її голодною”, — резюмував політолог.

Будьте першим, хто прокоментував "Голова Офісу Президента дослідить ринкові ціни й вплив монополістів на них"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*